O autorze
Z wykształcenia jestem politologiem, z zawodu specjalistą od marketingu i redaktorem. Do zeszłego roku współpracowałem z magazynem CD-Action, obecnie niosę dobrą nowinę o technologii wirtualnej rzeczywistości, która jest przyszłością branży reklamowej. Pracuję dla wrocławskiego studia Presente Design i należącej do niego marki VR Premium.

Zapraszam na kanał na YouTube z filmami 360, a także na firmowego bloga. Wszystkich zainteresowanych kontaktem ze mną zachęcam do odwiedzenia mojego profilu na LinkedInie.

[krótko] Facebook uruchomił filmy 360 - to jest święto dla reklamodawców!

Wczoraj obiegła świat wiadomość, że Facebook, po półrocznej obsuwie, umożliwił wreszcie publikację filmów sferycznych bezpośrednio na osi czasu.


Wszyscy, którzy chcą promować się za pomocą filmów 360, dostali potężny prezent - dostęp do 1,3 miliarda użytkowników (w tym 16 milionów Polaków). Produkcje 360 można obecnie oglądać bezpośrednio na stronie lub aplikacji Facebooka, a niedługo zostanie uruchomione wsparcie dla urządzeń Gear VR i Oculus Rift.

Nowa funkcja Facebooka cieszy tym bardziej, że od jakiegoś czasu serwis tnie zasięgi materiałów filmowych z zewnątrz (czytaj: z YouTuba), faworyzując te ładowane bezpośrednio na oś czasu.

Aby sprawdzić, jak wygląda taki film 360 na Facebooku, zapraszam na fanpage VR Premium!
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...